Free songs
PIRC

Aktualności 2016′

ARCHIWUM: 2017 <> 2018 <> 2019 <> 2020 <> 2021 <> 2022Konkurs Osobowość Roku 2016

W dniu 5 września 2016 roku, na spotkaniu przedstawicieli ogólnopolskich organizacji branżowych: Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC), Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki (KIGE), Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego (PSE), Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego (PZPO) oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP), ustanowiono Konkurs OSOBOWOŚĆ ROKU, zatwierdzono Regulamin i Kryteria przyznawania tytułu oraz Formularz zgłoszeniowy.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Forum Nowoczesnej Produkcji – podsumowanie

W dniach 9–10 listopada 2016 roku, w Warszawie odbyła się II edycja Forum Nowoczesnej Produkcji, które Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła swoim patronatem. Organizatorem Forum jest firma MM Conferences. Celem wydarzenia było wspólne dążenie do wypracowania rozwiązań, które skutecznie będą wspierać rozwój innowacyjnego przemysłu w Polsce już w najbliższej przyszłości.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Targi INFOSTRADA 2016

W listopadzie branża telekomunikacyjna spotyka się w Lublinie, a to wszystko za sprawą VI edycji Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA, które odbędą się w dniach 15 – 17 listopada br. w Targach Lublin, i które Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej ponownie objęła patronatem.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – V edycja BIG DATA Think Big CEE Congress

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem już V edycję BIG DATA Think Big CEE Congress, która tym razem odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2016 roku w Hotelu Westin, w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – 9. Konferencja Sieci Szerokopasmowe – podsumowanie

W dniu 13 października 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się 9. edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe, wydarzenia, którego celem jest stworzenie unikalnej platformy wymiany myśli i opinii osób zainteresowanych rozwojem sieci szerokopasmowych w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Warsaw International Media Summit – podsumowanie

W dniach 12-13 października 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się 9. edycja Warsaw International Media Summit, wydarzenia poświęconego tematyce najnowszych strategii i trendów obowiązujących na rynku telekomunikacyjnym i mediów.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Targi ELEKTROTECHNIKA 2017

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem branżowym XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2017, które odbędą się w dniach 22–24 marca 2017, w Warszawie, w Centrum EXPO XXI.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Kongres Mieszkaniowy 2016

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem III Kongres Mieszkaniowy, który odbędzie się 6 października br., w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – 17. edycja PLNOG

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej po raz kolejny objęła patronatem Konferencję PLNOG, która odbędzie się w Krakowie, w dniach 26-27 września 2017 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 2016

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym II edycję Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016, który odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r., w Warszawie w Hotelu Marriott.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – IV edycja Smart City Forum

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym kolejną, czwartą już edycję Smart City Forum, która odbędzie się w dniach 14-15 września 2016 roku w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – VI Smart Communications and Technology Forum – relacja

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z VI Smart Communications and Technology Forum, które odbyło się w dniu 16 czerwca w Warszawie.


Zielona Księga Cyfryzacji Radia

Do tegorocznego Sprawozdania z działalności w 2015 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dołączyła Zieloną Księgę cyfryzacji radia w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – MEDIA FORUM 2016 – fotorelacja

Zapraszamy do zapoznania się z FOTORELACJĄ z MEDIA FORUM 2016, które odbyło się w dniach 11-14 maja br., w Lidzbarku Warmińskim. Autorem zdjęć jest Wiceprezes PIRC Wojciech Sosiński.

Więcej na STRONIE organizatora.


XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów – fotorelacja

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją XVI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów oraz z fotorelacją Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten.

CZYTAJ WIĘCEJ


Poznań Media EXPO 2016 – podziękowania, fotorelacja, materiały pokonferencyjne

Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kolejnej edycji Poznań Media EXPO.

CZYTAJ WIĘCEJ


Czym grozi jednolity rynek cyfrowy? – artykuł w Rzeczpospolitej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Czym grozi jednolity rynek cyfrowy”, który ukazał się w Rzeczpospolitej 31 marca br. Na potrzeby artykułu wypowiedział się m. in. Prezes PIRC Jacek Silski.


Wyniki postępowania konsultacyjnego dotyczącego opracowania zmiany planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 470-790 MHz

Na stronie UKE udostępnione zostały wyniki postępowania konsultacyjnego dotyczącego opracowania zmiany planu zagospodarowania częstotliwości dla zakresu 470-790 MHz.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Smart City Forum 2016 – podsumowanie

W dniach 15-16 marca 2016 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się III Smart City Forum – największe w Polsce spotkanie poświęcone inteligentnym miastom.

CZYTAJ WIĘCEJ


Sukces PIRC w obszarze działań dotyczących praw autorskich

Miło nam poinformować o sukcesie PIRC w obszarze działań dotyczących praw autorskich.

CZYTAJ WIĘCEJ


Prezes PIRC w Biznes Teleskop

W środę 24 lutego br., telewizja TVP Info Poznań, w ramach programu informacyjnego Biznes Teleskop nadała materiał, w którym udział wziął Prezes Zarządu PIRC Jacek Silski.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – ECONSEC 2016

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła swoim patronatem Economic Security Forum ECONSEC 2016, które odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2016 r., w Warszawie, w Hotelu Marriott.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Aplikacje.TV

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem VIII edycję konferencji Aplikacje.TV, która odbędzie się 8 marca br., w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Smart City Forum 2016

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym kolejną, trzecią już edycję Smart City Forum, która odbędzie się 15 i 16 marca 2016 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – BIG DATA Think Big CEE Congress

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym BIG DATA: Think Big CEE Congress, który odbędzie się 20-21 kwietnia 2016 r., w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest MMC Polska.

CZYTAJ WIĘCEJ


XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń

Przypominamy o zbliżających się XIV Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń, które odbędą się w dniach 27 – 29 stycznia br., w Warszawie, w centrum EXPO XXI.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – VIII edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym kolejną, już VIII edycję Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która odbędzie się w dniu 31 marca br., w Warszawie, w Hotelu Westin.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej po raz kolejny objęła patronatem Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Tegoroczna edycja Sympozjum odbędzie się w dniach 30 i 31 marca, w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Forum Nowoczesnej Produkcji

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem organizowane po raz pierwszy Forum Nowoczesnej Produkcji. Forum odbędzie się w dniach 13 -14 kwietnia br., w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJARCHIWUM: 2015