Free songs
PIRC

XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń

Przypominamy o zbliżających się XIV Międzynarodowych Targach Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń, które odbędą się w dniach 27 – 29 stycznia br., w Warszawie, w centrum EXPO XXI.


KJako partner branżowy Targów Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej zaprasza szczególnie na warsztaty prowadzone m. in. przez Ekspertów naszej Izby, czyli:

Szkolenie PIIB 2: Nowoczesne systemy instalacji teletechnicznych; 27 stycznia, sala B, I piętro
Szkolenie PIIB 7: Ochrona odgromowa i przepięciowa; 28 stycznia, sala C1b, I piętro


Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska PIRC. Sponsorem stoiska jest firma Astra Central Eastern Europe Sp. z o.o., wykonanie stoiska: firma DIOMAR Sp. z o. o.

Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Miejscem Targów jest Centrum Wystawiennicze EXPO XXI w Warszawie. Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi ŚWIATŁO.

Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.

Targom towarzyszą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty przeznaczone dla instalatorów, inżynierów elektryków, projektantów. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem będzie cykl szkoleń dla inżynierów elektryków organizowany wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Targi ELEKTROTECHNIKA połączone są z kilkunastoma konferencjami, warsztatami i szkoleniami skierowanymi do inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów, a także inwestorów i deweloperów.

Równolegle z Targami odbywa się Wystawa TELETECHNIKA, skupiająca wszystkie specjalności teletechniczne i teleinformacyjne.


Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na STRONIE.


0 Comments

Leave a Reply