Free songs
PIRC

Patronat PIRC – BIG DATA Think Big CEE Congress

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym BIG DATA: Think Big CEE Congress, który odbędzie się 20-21 kwietnia 2016 r., w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest MMC Polska.


Obecnie Wielkie Wolumeny Danych są podstawą niemal każdej branży, a w szczególności: marketingu, finansów, sprzedaży. Dane umożliwiają spersonalizowanie usług, poznanie potrzeb klientów, co – bez większego wysiłku – pozwala je zaspokoić. Potencjał, który tkwi w łączeniu danych z różnych źródeł, jest fundamentem sukcesu nowoczesnej firmy oraz kluczem do podnoszenia jej konkurencyjności. W trakcie wydarzenia, które odbędzie się po raz czwarty, ponownie spotkają się czołowi przedstawiciele sektora oraz zainteresowani budowaniem przewagi kompetencyjnej. Kongres Big Data to spotkanie wizjonerów, którzy wyprzedzili trend i nieprzerwanie doskonalą się w wykorzystaniu danych.

„Big Data CEE Congress to doskonałe miejsce do dyskusji na temat zachowań klientów. Tu spotykają się wysokiej klasy eksperci i decydenci mający realny wpływ na kształtowanie rynku. Wysoka wartość merytoryczna wydarzenia, wymiana poglądów i doświadczeń pozwalają lepiej zrozumieć motywacje zakupowe i w efekcie jeszcze bardziej dopasować produkt czy usługę do potrzeb konsumentów” – mówi Michał Pieprzny, CEO Poland, PAYBACK / emnos.

Za program kongresu odpowiada Rada Programowa, pod przewodnictwem Prezesa Macieja Wituckiego oraz honorowym przewodnictwem Profesora Witolda Abramowicza.
W jej skład wchodzą Przedstawiciele najwyższego szczebla największych firm i instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym, m.in. Microsoft, IBM, Huawei, SAP, SAS, Orange, P4 czy Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Wydarzenie zwieńczy Wielka Gala Big Data. Po raz drugi nagrodzone zostaną osoby, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju technologii związanej z Big Data w Polsce. Nagrody przyznawane są przez niezależną Kapitułę Konkursową pod przewodnictwem Pana Macieja Wituckiego.


Kategorie konkursowe:

1. Człowiek Roku
2. Dostawca Roku
3. Rozwiązanie Roku
4. Polska Innowacja


Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na STRONIE.


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: