Free songs
PIRC

Aktualności 2017′

ARCHIWUM: 2018 <> 2019 <> 2020 <> 2021 <> 20224 lata po wprowadzeniu Rozporządzenia Budynkowego

W dniach 22-24 marca 2017 roku, w Centrum Expo XXI w Warszawie, odbyły się XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2017, które były połączone z Wystawą TELETECHNIKA 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ


Podsumowanie IV Forum Nowoczesnej Produkcji

W dniach 8-9 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Sheraton odbyła się IV edycja Forum Nowoczesnej Produkcji – wydarzenia będącego odpowiedzią na ciągłą potrzebę dostosowywania się do nieustannie zmieniających się rynkowych realiów wśród przedsiębiorstw produkcyjnych, które swoim Patronatem objęła Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.

CZYTAJ WIĘCEJ


CYBERSEC 2017

9-10 października 2017 roku odbędzie się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa, które Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła Patronatem Instytucjonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – PLNOG19

To już kolejna odsłona PLNOG, konferencji, którą swym Patronatem obejmie Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – VI Smart City Forum

Przypominamy o VI Smart City Forum czyli przyszłość miast w Twoich rękach.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – IV Forum Nowoczesnej Produkcji

Po raz kolejny Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej obejmie Patronatem Honorowym wydarzenie jakim jest IV Forum Nowoczesnej Produkcji, które odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2017 r. w hotelu Sheraton w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJEmirates & Europe Economic Forum

W dniu 24 października 2017 r., w hotelu InterContinental w Warszawie, odbędzie się druga edycja Emirates & Europe Economic Forum.

CZYTAJ WIĘCEJ


11. Konferencja Sieci Szerokopasmowe

28 września w Centrum Konferencyjnym, w Miasteczku Orange w Warszawie odbędzie się 11 Konferencja Sieci Szerokopasmowe, którą swoim Patronatem objęła Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Konferencja Innowacyjne Rozwiązania Przestrzenne 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Innowacyjne Rozwiązania Geoprzestrzenne 2017, która odbędzie się w dniach 7-8 czerwca w podwarszawskim Hotelu Warszawianka.

CZYTAJ WIĘCEJ


Czego mogą żądać kupujący mieszkanie?

Wypowiedź Prezesa Jacka Silskiego w programie Teleskop.

CZYTAJ WIĘCEJ


Radio Wrocław najlepsze w 2017 roku

Z przyjemnością informujemy, że na największej w Europie konferencji poświęconej rozgłośniom radiowym, najbardziej prestiżową nagrodę dla radia niefrancuskojęzycznego w kategorii: ‚International Radio of the Year’, otrzymało Radio Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – VII Smart Communications & Technology Forum

Już po raz siódmy mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w „VII Smart Communications & Technology Forum”, który w tym roku Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła swoim patronatem. W 2017 roku Forum odbędzie się w dniu 8 czerwca w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ


Kodeks Dobrych Praktyk – Instalacje teletechniczne w budynkach wielorodzinnych

Na stronie Stowarzyszenia Teletechników Polskich XXI zamieszczony został Kodeks Dobrych Praktyk – Instalacje teletechniczne w budynkach wielorodzinnych

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów – relacja

W dniach 28-29 marca 2017 roku, w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów.

CZYTAJ WIĘCEJ


Zmiany w kodeksie budowlanym w kontekście spraw teletechnicznych

W lutym tego roku miną 4 lata od wejścia w życie rewolucyjnej nowelizacji rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. Ust. poz. 1289 z 2012 r.), która – jak przystało na XXI wiek – wprowadziła swobodny wybór sposobu od-bioru telewizji i radia, poprzez zainstalowanie na każdym budynku wielorodzinnym anten do odbioru radia, telewizji naziemnej DVB-T i telewizji satelitarnej, a także dostępu do telewizji kablowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

POBIERZ PDF


Konkurs Osobowość Roku – nominacja dla Prezesa PIRC

Miło nam jest poinformować, że Prezes Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej Jacek Silski został nominowany do nagrody w Konkursie Osobowość Roku w kategorii Otoczenie Biznesu.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – 18. edycja PLNOG – podsumowanie

Ponad 800 uczestników, 4 ścieżki, 55 wykładów, panele dyskusyjne, prezentacje w Community Corner oraz spotkanie z Minister Cyfryzacji Anną Streżyńską – to jedynie część tego, co działo się podczas osiemnastej edycji PLNOG, którą Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej ponownie objęła swoim patronatem.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Miasto Świadome – podsumowanie spotkań w Szczecinie i Kielcach

Na przełomie lutego oraz marca odbyły się dwie ostatnie w II edycji debaty programu „Miasto Świadome”, który nasz Izba objęła patronatem – dnia 27.02.2017 w Szczecinie, pt. „Szczecin. Miasto Nowej Generacji” – gdzie udział wziął Ekspert PIRC Jerzy Okopny oraz 01.03.2017 w Kielcach pt. „Kielce. Miasto Zielone”.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – III Forum Nowoczesnej Produkcji

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej po raz kolejny objęła swoim patronatem Forum Nowoczesnej Produkcji. Forum to wydarzenie umożliwiające pogłębioną debatę przedstawicieli zarządów kluczowych spółek, reprezentantów administracji rządowej oraz ekspertów produkcji i nowych technologii.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – KKRRiT 2017

W dniach od 21 do 23 czerwca 2017 roku odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji – KKRRiT 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Miasto Świadome – relacja z debaty w Rzeszowie

Zapraszamy do zapoznania się z relacją drugiej debaty II edycji ogólnopolskiego programu „Miasto Świadome” pt. „Rzeszów. Miasto wzrastające”, która odbyła się 16.02.2017 roku w Ratuszu Miasta Rzeszów.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Miasto Świadome – relacja z debaty w Katowicach

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem pierwszej debaty II edycji ogólnopolskiego programu „Miasto Świadome” pt. „Katowice. Miasto integrujące”, która odbyła się 16 stycznia 2017 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – MediaForum 2017

Już po raz siódmy firma Krawarkon zaprasza do udziału w Niezależnym Forum Operatorów Kablowych Media Forum 2017, które odbędzie się w dniach 23-26 kwietnia 2017. Miejscem kwietniowego spotkania będzie hotel Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – Smart City Forum 8-9.03.2017

Transformacja jaką obserwujemy obecnie w miastach pokazuje, że inteligentne rozwiązania towarzyszą nam w codziennym życiu. Zmiany te dotyczącą wielu aspektów, począwszy od transportu, poprzez ekologię, budownictwo, energetykę czy też współpracę i komunikację z mieszkańcami.

CZYTAJ WIĘCEJ


Patronat PIRC – HbbTV Summit Polska 2017

W dniu 25 stycznia 2017 r. w Warszawie, w Hotelu Marriott odbędzie się piąta edycja konferencji HbbTV Summit Poland, poświęconej telewizji hybrydowej w standardzie HbbTV. Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej po raz kolejny objęła konferencję Patronatem Honorowym.

CZYTAJ WIĘCEJ


Działalność PIRC w zakresie praw autorskich w roku 2016

Zapraszamy do zapoznania się z Raportem z działalności PIRC w 2016 roku w zakresie praw autorskich. Raport został przygotowany we współpracy z C.R.O.P.A. Kancelarią Radcowską.ARCHIWUM: 2016 <> 2015