Free songs
PIRC

Rada Konsultacyjna

Krzysztof Wasielewski – Członek Rady


Piotr Horbulewicz – Członek Rady


prof. dr hab. inż. Marek Domański – Członek Rady,
Kierownik Katedry Telekomunikacji Multimedialnej i Mikroelektroniki Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej


Adam Brodziak – Członek Rady


Mirosław Erdanowski – Członek Rady, Ekspert ds. instalacji teletechnicznych, na województwo kujawsko-pomorskie


Andrzej Kaczmarek – Członek Rady


Paweł Nazarewski – Członek Rady, Doradca Zarządu ds. Cyberbezpieczeństwa


Sławomir Nowak – Członek Rady, Doradca Zarządu ds. Internetu satelitarnego


Henryk Paluszkiewicz – Członek Rady


Krystyna Rosłan-Kuhn – Członkini Rady


Krzysztof Sidor – Członek Rady, Doradca Zarządu, Ekspert ds. telewizji i telekomunikacji


Wojciech Siwecki – Doradca Zarządu ds. DVB-T


Jerzy Okopny – Członek Rady, Ekspert ds. instalacji teletechnicznych, na województwo zachodniopomorskie

Absolwent Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie – rocznik 1993. Nauczyciel Akademicki 1993-2003 – autor publikacji na temat niezawodności siłowni okrętowych, oraz zastosowań instalacji TV-SAT na statkach morskich. Właściciel firmy Soft Electronic Szczecin, od 2013 prezes zarządu Multidystrybutora nc+ Sat Electronic Sp. z o.o. Oprócz profesjonalnej zawodowej wiedzy o instalacjach RTV-SAT pasjonat nowych technologii informatycznych – fan i ekspert systemów OS X i iOS Apple.


Mirosław Ostrowski – Członek Rady, Doradca Zarządu ds. radiofonii cyfrowej

Dyrektor Techniczny, Radio Wroclaw SA. Ukończył Telekomunikację na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od początku kariery zawodowej związany z Radiem Wrocław, gdzie w latach 1993-2000 zasiadał w zarządzie Spółki. Ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Finansami i Marketing. Interesuje się nowoczesnymi technologiami związanymi z radiofonią tak analogową, jak i cyfrową. W 2009 roku uruchomił pierwszą w Polsce emisję radia cyfrowego w standardzie DAB+ we Wrocławiu. Reprezentuje Polskę w takich organizacjach jak International DMB Advancement Group, czy RadioDNS. Współpracuje z European Broadcasting Union i WorldDMB. Bierze aktywny udział we wdrażaniu nowoczesnych technologii w radiofonii łączących broadcasting i Internet. Fascynuje go radio hybrydowe i wykorzystanie platform mobilnych do uatrakcyjnienia przekazu radiowego.


dr Dariusz Więcek – Członek Rady


Janusz Piotr Kolczyński – Doradca Zarządu ds. prawa autorskiego, Radca prawny

Doradzał m.in. spółkom technologicznym, internetowym, telewizyjnym, paliwowym, spirytusowym, budowlanym, tytoniowym, kosmetycznym oraz producentom i dystrybutorom filmowym oraz producentom sprzętu elektronicznego i dóbr luksusowych. Prowadził spory i negocjacje z organizacjami zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i instytucjami państwowymi. Brał udział w postępowaniach sądowych dotyczących naruszenia praw do renomowanych znaków towarowych. Prowadził spory domenowe przed sądem arbitrażowym w Warszawie. Występował również w sporach sądowych związanych z naruszeniem dóbr osobistych w wyniku publikacji prasowych. Doradzał przedsiębiorstwom tytoniowym w zakresie prawa do reklamy. Reprezentował klientów przed Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w postępowaniu o uzyskanie zgody na transfer danych osobowych poza obszar Europejski Obszar Gospodarczy. Wczesne doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. jako radca prawny w kancelarii Wardyński i Wspólnicy oraz jako szef praktyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii PwC Legal Polska. Janusz Piotr jest doktorantem w Instytucie Nauk Prawnych PAN. W 2001 r. był stypendystą w Instytucie Maxa Plancka w Monachium.