Free songs
PIRC

Emirates & Europe Economic Forum

W dniu 24 października 2017 r., w hotelu InterContinental w Warszawie, odbędzie się druga edycja Emirates & Europe Economic Forum.Jest to wydarzenie organizowane w celu intensyfikacji współpracy gospodarczej i biznesowej środowisk zarówno europejskich, jak i emirackich. Wydarzenie jest odpowiedzią na aktualne stosunki gospodarcze i handlowe pomiędzy Polską a ZEA. Stwarza solidne ramy dla budowania długotrwałych powiązań kooperacyjnych i relacji biznesowych między swoimi partnerami. Dostarcza również sprawdzoną formułę i odpowiednie narzędzia dla handlu i inwestycji oraz promocji i rozwoju innowacji.

Polska jest obecnie postrzegana przez Zjednoczone Emiraty Arabskie jako brama do rynków europejskich. Niezbędnym stało się zatem stworzenie przestrzeni dla realizacji inwestycji i nawiązania kontaktów inwestorskich. Bazując na dotychczasowych sukcesach gospodarczych i biznesowych organizatorzy określą obszary przyszłych inwestycji i współpracy. Zaprezentowane zostaną nowe projekty łączące Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie zwłaszcza w kontekście atrakcyjności finansowej i możliwości rozwoju sektorów bankowych w Polsce.
Tegoroczna edycja forum odbędzie się pod nazwą Emirates & Europe Economic Forum – Innowacja szansą na rozwój gospodarczy. Planowana tematyka obejmie innowacyjne technologie, startupy, inwestycje oraz inteligentne rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na szeroko pojętą możliwość rozwoju gospodarczego.


Organizatorami drugiej edycji Forum są:

  • Emirates & Europe Business Development Cluster (EEBD)
  • European Green Technology Alliance
  • Investment Service Center

Więcej informacji na temat wydarzenia na STRONIE wydarzenia.


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: