Free songs
PIRC

Patronat PIRC – ECONSEC 2016

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła swoim patronatem Economic Security Forum ECONSEC 2016, które odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2016 r., w Warszawie, w Hotelu Marriott.


Temat przewodni Forum to: „Polskie bezpieczeństwo narodowe i gospodarcze”.

Forum organizowane jest przez Europejskie Centrum Biznesu oraz Kancelarię Elżanowski Cherka & Wąsowski.


Bezpieczeństwo gospodarcze, militarne, strukturalne i energetyczne, pewność zaopatrzenia w surowce i stabilność międzynarodowego obrotu towarowego, a także gwarancja bezpieczeństwa granic UE, to najważniejsze zagadnienia przed jakimi stoi obecnie Polska. Stały się one wspólnym mianownikiem dla wielu inicjatyw, projektów i strategii realizowanych przez reprezentantów UE, Stany Zjednoczone, Prezydenta RP, Rząd Polski i poszczególne resorty. Debata nad w/w kwestiami jest więc potrzebna, jak nigdy wcześniej.


Podczas Forum przedstawiciele kluczowych instytucji odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa kraju, eksperci w zakresie bezpieczeństwa gospodarczego, energetycznego, militarnego i cyberbezpieczeństwa, politycy, przedstawiciele biznesu i nauki wspólnie zastanowią się, jaki jest obecnie poziom bezpieczeństwa polskiej gospodarki i spróbują odpowiedzieć na pytanie, z jakimi wyzwaniami musimy zmierzyć się w najbliższej przyszłości.


Szczegółowe informacje na temat Forum znajdą Państwo na STRONIE.


0 Comments

Leave a Reply