Free songs
PIRC

Patronat PIRC – Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy 2016

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem honorowym II edycję Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2016, który odbędzie się w dniu 5 grudnia 2016 r., w Warszawie w Hotelu Marriott.


Tematem przewodnim Szczytu jest:

Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości


Organizatorem Szczytu jest Europejskie Centrum Biznesu oraz Główny Partner Merytoryczny Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna.

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskim Szczycie Gospodarczym do którego zapraszamy w charakterze Prelegentów czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu. W ramach tegorocznej edycji Szczytu pragniemy skoncentrować się na filarach polskiej gospodarki przyszłości, czyli branżach, firmach i instytucjach, które swoją działalnością i determinacją przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Pragniemy w ramach zaplanowanych debat przeprowadzić dyskusje ukierunkowane na zabezpieczenie polskiej gospodarki pod kątem ryzyk wynikających z niepewności inwestycyjnej, sytuacji międzynarodowej, bezpieczeństwa (gospodarczego, energetycznego, finansowego) jak również potencjału infrastrukturalnego i innowacyjnego.


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: