Free songs
PIRC

Patronat PIRC – 17. edycja PLNOG

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej po raz kolejny objęła patronatem Konferencję PLNOG, która odbędzie się w Krakowie, w dniach 26-27 września 2017 roku.Motywem przewodnim 17. edycji PLNOG są wyścigi samochodowe. Konferencja odbywa się dwa razy w roku i każdorazowo przyciąga około 800 uczestników, a wśród nich dyrektorów, kierowników działów IT, architektów IT, inżynierów oraz administratorów sieci. Wśród uczestników nie brakuje także studentów oraz osób poszukujących nowych wyzwań – to właśnie czyni PLNOG-a miejscem wyjątkowych spotkań.

Wojciech Sobczuk, założyciel grono.net opowie o rynku startupów, Hirek Wrona o wpływie rozwoju internetu na pracę dziennikarzy muzycznych, Krzysztof Silicki (CERT) o bezpiecznej sieci administracyjnej. Krzysztof Gaweł (AGH) o zadaniach dla sieci akademickich, Matt Larson (ICANN) o zarządzaniu Root Zone KSK.

To jednak nie koniec atrakcji! Gościem specjalnym siedemnastej edycji będzie dobrze wszystkim znany Hirek Wrona! Popularny dziennikarz muzyczny nie tylko poprowadzi wieczorną imprezę, ale także opowie o sprzedaży muzyki przez internet oraz o rynku mediów i reklamie w sieci.

Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, na którym po prostu nie wypada nie być. Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie.


Więcej informacji o PLNOG17 znajdą Państwo na stronie wydarzenia, a także na Facebooku i Twitterze, a żeby przekonać się jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: