Free songs
PIRC

Patronat PIRC – Targi INFOSTRADA 2016

W listopadzie branża telekomunikacyjna spotyka się w Lublinie, a to wszystko za sprawą VI edycji Targów Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA, które odbędą się w dniach 15 – 17 listopada br. w Targach Lublin, i które Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej ponownie objęła patronatem.


Po raz kolejny uczestnicy Targów będą mieć okazję na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz zapoznanie się z nowościami dotyczącymi infrastruktury telekomunikacyjnej, budowy i wykonawstwa sieci szerokopasmowych. Targom towarzyszyć będą wykłady i prezentacje poświęcone tematyce urządzeń i nowych technologii. Zaprezentowane zostaną także możliwości zastosowań teleinformatyki w obszarze administracji, nauki, finansów oraz biznesu.

Zakres tematyczny Targów obejmuje:

• Materiały i urządzenia tworzące infrastrukturę komunikacji elektronicznej
• Usługi związane z budową sieci
• Wykonawstwo sieci szerokopasmowych


Targi INFOSTRADA to doskonałe miejsce nie tylko dla przedstawicieli administracji publicznej.

To również okazja na zapoznanie się przez firmy telekomunikacyjne ze szczegółami projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.


Produkcja przemysłowa jest filarem konkurencyjności gospodarek i służy budowaniu trwałego i opartego na stabilnych fundamentach wzrostu.

Współcześnie, w wyniku globalizacji, liberalizacji handlu, innowacji, a tym samym ciągle wzrastającej konkurencji, niezbędne jest wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne i poprawić pozycję firm na rynku krajowym. Odpowiedzią na te wyzwania jest Forum Nowoczesnej Produkcji, które umożliwia pogłębioną debatę na temat dostosowywania się do nieustannie zmieniających się realiów.

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie trwania wydarzenia.

W tym samym czasie odbędą się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS oraz Wschodnie Dni Kooperacji.


Szczegółowe informacje o targach znajdują się na STRONIE organizatora


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: