Free songs
PIRC

Patronat PIRC – V edycja BIG DATA Think Big CEE Congress

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej objęła patronatem już V edycję BIG DATA Think Big CEE Congress, która tym razem odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2016r. w Hotelu Westin, w Warszawie.


W obecnym dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym, przedsiębiorstwa dążą do podnoszenia konkurencyjności.

Jednym z elementów, które stanowią o przewadze nowoczesnej firmy są dane, a właściwie zrozumienie jak je wykorzystać, aby osiągnąć postawiony cel. Tutaj rodzą się pytania jak pozyskać dane użyteczne, jak je selekcjonować i analizować.

Odpowiedzią na te i inne pytania jest BIG DATA: Think Big CEE Congress, który stanowi unikalne i prestiżowe spotkanie najważniejszych przedstawicieli każdego sektora biznesu, administracji rządowej i samorządowej oraz mediów i nauki. Stwarza tym samym unikalną możliwość konfrontowania i wymiany doświadczeń z ekspertami zajmującymi się tą specyficzną i niezwykle rozwojową częścią działalności nie tylko w obszarze Big Data, ale także krajowego i międzynarodowego rynku, praktycznego wykorzystania technologii i rozwiązań.Gwarantem wysokiego poziomu merytorycznego jest Rada Programowa, pod przewodnictwem Prezesa Macieja Wituckiego oraz honorowym przewodnictwem Profesora Witolda Abramowicza.

Wśród Rady Programowej zasiadają również m.in.:Dariusz Piotrowski, Członek Zarządu, Microsoft Polska; Aleš Bartůněk, Dyrektor Generalny, IBM Polska i kraje bałtyckie; Artur Waliszewski, Regional Business Director CEE, Google; Gertruda Uścińska, Prezes, Zakład Ubezpieczeń Społecznych; Krzysztof Szubert, Doradca Strategiczny, Pełnomocnik Ministra ds. Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Cyfryzacji; Guillaume de Colonges, Prezes, Carrefour; Tomasz Czechowicz, Partner Zarządzający, Prezes Zarządu, Chief Investment Officer, MCI Management; Kinga Piecuch, Prezes Zarządu, SAP Polska.


Szczegółowe informacje na STRONIE organizatora0 Comments

Leave a Reply