Free songs
PIRC

„Budynek Mazowsza Roku 2019 z najlepszą instalacją teletechniczną”


W tym roku po raz pierwszy w ramach X Wystawy TELETECHNIKA 2020 został zorganizowany KONKURS „Budynek Mazowsza Roku 2019 z najlepszą instalacją teletechniczną”.

Pierwszą Nagrodę przyznano firmie REM-BUDEX za wzorowo zaprojektowaną i wykonaną w wysokim standardzie instalację teletechniczną.
Drugą Nagrodę otrzymała Wspólnota Mieszkaniowa budynku ul. Dereniowa 60 w Warszawie za projekt i bardzo dobrą realizację instalacji teletechnicznej w budynku.
Trzecią Nagrodę otrzymała Wspólnota Mieszkaniowa budynku Al. Krakowska 109 w Raszynie za inicjatywę i poprawne wykonanie instalacji teletechnicznej bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu.


Grupa MTP zmienia termin Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX i Targów Poznań Media Expo

Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu targów SECUREX i targów MEDIA EXPO na 18 – 20 listopada 2020 roku.

Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy MTP wspólnie z  partnerami ciężko pracowały na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że  wspólny wysiłek nie pójdzie na marne. Mamy nadzieję, że dodatkowy czas jaki dzieli nas od targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze większej, ciekawszej i wartościowej biznesowo imprezy. Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX i Targów Poznań Media Expo do kalendarzy i spotkania podczas jesiennej edycji tego najważniejszego spotkania branży.


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: