Free songs
PIRC

Zaproszenie na targi TELETECHNIKA 2022 oraz na szkolenie

Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej, Stowarzyszenie Teletechników Polskich XX oraz Agencja SOMA serdecznie zapraszają do uczestnictwa oraz na szkolenie podczas Targów TELETECHNIKA 2022

W pierwszym półroczu 2022roku nastąpi zmiana w zakresie nadawania naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce. Aktualny system DVB-T/MPEG4 zostanie zastąpiony systemem DVB-T2 z kodekiem HEVC.

Co to oznacza i z czym się wiąże dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości oraz indywidualnych odbiorców? Na te inne pytania związane z modernizacją istniejącej infrastruktury teletechnicznej w budynkach wielorodzinnych postaramy się Państwu odpowiedzieć w czasie specjalnego szkolenia „Rozwiązania w nowoczesnej infrastrukturze teleinformatycznej w budynkach wielorodzinnych, hotelach, budynkach użyteczności publicznej oraz kompleksach rekreacyjno- wypoczynkowych, w związku z przełączeniami Naziemnej Telewizji Cyfrowej z DVB-T/H.264 (MPEG4/AVC) na nowy standard DVB-T-T2/HEVC (H.265)”.

Szkolenie ma charakter praktyczny.

Termin: 28 stycznia 2022
Miejsce: Warszawa, EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14

Celem szkolenia jest dostarczenie kompendium wiedzy niezbędnej do wyboru nowoczesnych rozwiązań teletechnicznych. Niezależni eksperci z Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej oraz Stowarzyszenia Teletechników Polskich XX udzielą konkretnych wskazówek na temat możliwości i zakresu zastosowania różnych rozwiązań oraz dokonają analizy konkretnych przykładów realizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny wymaga jednak rejestracji każdego uczestnika.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie w czasie najważniejsze spotkanie branży elektrycznej, energetycznej, elektrotechnicznej, teletechnicznej i oświetleniowej roku 2022.
W jednym czasie i w jednym miejscu odbędą się 19.Targi ELEKTROTECHNIKA, 29. Targi ŚWIATŁO oraz 26. Targi AUTOMATICON – Warszawa, 26-28 stycznia 2022, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14
Uczestnicy szkolenia mają zapewniony bezpłatny wstęp na Targi i zapoznanie się z ofertą wystawców.

Rejestracja na szkolenie można dokonać tutaj lub na https://szkolenia-konferencje-targi2022.registration-form.online/

Program szkolenia znajdą Państwo poniżej lub na stronie internetowej Targów ELEKTROTECHNIKA w zakładce Szkolenia https://elektroinstalacje.pl/szkolenia-i-warsztaty/

Zapraszamy do zapoznania się z programami wszystkich 11-stu szkoleń towarzyszącym Targom.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dwa inne szkolenia: „Obniżenie kosztów funkcjonowania budynków o różnym przeznaczeniu i charakterze oraz „Skuteczna instalacja odgromowa – kompendium wiedzy dla projektanta, inspektora nadzoru i osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie różnego rodzaju budynków i ich wyposażenia” również w profesjonalną instalację telewizyjną, zgodną z Rozporządzeniem Budynkowym.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w szkoleniu, naprawdę warto!

0 Comments

Leave a Reply