Free songs
PIRC

Konkurs Osobowość Roku – nominacja dla Prezesa PIRC

Miło nam jest poinformować, że Prezes Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej Jacek Silski został nominowany do nagrody w Konkursie Osobowość Roku w kategorii Otoczenie Biznesu.


Konkurs OSOBOWOŚĆ ROKU ma na celu wyróżnienie i promowanie twórców wdrożonych, innowacyjnych rozwiazań i przedsięwzieć techniczo-gospodarczych oraz promocję i popularyzowanie dorobku twórców techniki, nauki i nowoczesnej gospodarki.

Nagroda OSOBOWOŚĆ ROKU to uhonorowanie działalności i aktywności osób fizycznych, które przyczyniły się do rozwoju branży elektrotechnicznej, elektroenergetycznej, teletechnicznej i oświetleniowej poprzez swoją działalność w obszarze nauki, przemysłu, usług, popularyzacji wiedzy a także prawa, normalizacji i kształtowania przedsiębiorczości w Polsce, w roku zgłoszenia i w dwóch latach poprzednich (zgodnie z Regulaminem Konkursu).

W tym roku tytuły zostały przyznane po raz pierwszy. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 22 marca br., podczas gali otwarcia XXV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2017 i XV Międzynarodowych Targów TELETECHNIKA 2017.


Więcej na stronach Organizatorów i na STRONIE organizatora


0 Comments

Leave a Reply


%d bloggers like this: