Free songs
PIRC

Patronat Honorowy PIRC – VIII Smart Communications & Technology Forum

21 stycznia 2019 roku w Warszawie odbędzie się ósma edycja Smart Communications & Technology Forum, którą patronatem objęła Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.„Smart Communications & Technology Forum” to cykliczne wydarzenie w całości poświęcone tematyce szeroko pojętych inteligentnych sieci oraz opomiarowania (AMI). Głównym celem Forum jest zgromadzenie ekspertów z zakresu smart grid i smart metering z wielu krajów, aby wspólnie mogli wymieniać doświadczenia w zakresie najnowszych osiągnięć. Wydarzenie jest największym w Polsce spotkaniem specjalistów z tej dziedziny.

Gromadzi ono szerokie spektrum przedstawicieli rynku, przede wszystkim kadrę zarządzającą oraz ekspertów sektora energetycznego, oraz również przedstawicieli sektora komunalnego i administracji, dostawców rozwiązań, naukowców, inżynierów, technologów, organizacje branżowe, instytucje finansowe jak również przedstawicieli rządu. Od pierwszej edycji Forum odwiedziło nas około półtora tysiąca osób.

Ósma edycja skupi się na trzech zagadnieniach, z którymi obecnie przychodzi zmierzyć się firmom wdrażającym inteligentne rozwiązania. Po pierwsze przyjrzymy się narzędziom komunikacyjnym, w tym systemom radiowym (TETRA) i cyfrowym. Po drugie zajmiemy się jakością sieci, zwłaszcza w obliczu wyzwać takich jak przyłączanie odnawialnych źródeł czy ładowanie samochodów elektrycznych. Trzecim tematem będzie współpraca z klientem poprzez możliwości oferowania nowych usług dzięki smart meteringowi/gridowi.

0 Comments

Leave a Reply