Free songs
PIRC

Patronat PIRC – 15. edycja PLNOG – podsumowanie

PLNOG15 już za nami – to były dwa niezapomniane dni wypełnione nauką, networkingiem i zabawą w najlepszym towarzystwie. 15. edycja PLNOG-a pobiła rekordy popularności!


Tegoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością zarówno ze strony uczestników, jak i wspierających konferencję firm partnerskich. Zobaczcie, które prelekcje najbardziej porwały publiczność!


Gratulacje dla najlepiej ocenionych prelegentów!

Wśród prelegentów znaleźli się powszechnie znani w branży specjaliści, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wśród mówców Głównej Ścieżki najwyżej został oceniony wykład “NTT Communications” Joba Snijdersa oraz prelekcja przygotowana przez Krzysztofa Mazepa “Cisco Application Centric Infrastructure – dlaczego…?”. Duże wrażenie na publiczności zrobił także wykład Łukasza Bromirskiego, który opowiedział o “BGP Route Reflector okiem praktyka.” Wysoko ocenione zostały też wykłady Agaty Kowalskiej, Sylwestra Biernackiego oraz Macieja Lelusza i Jarosława Zielińskiego. Brawa dla najlepszych!

Jakich supermocy potrzebuje branża ICT?


Każda odsłona konferencji PLNOG posiada unikalny motyw przewodni, który jest barwną oprawą każdej edycji.

PLNOG15 przeszedł do historii jako kolorowa inwazja Superbohaterów na polską branżę ICT. Uczestnicy konferencji zdradzili, jakie supermoce, i dlaczego właśnie te, chcieliby posiadać. Tym samym, przedstawiamy portret Superbohatera ICT:

• Powinien być silny jak Hulk, żeby móc dźwigać szafy rakowe
• Powinien umieć latać jak Superman, żeby świetnie sobie radzić w cloudzie
• Powinien być szybki jak Flash, żeby błyskawicznie usuwać usterki
• Powinien posiadać nerwy ze stali, żeby spokojnie sprostać wszystkim wyzwaniom, przed którymi stoi branża ICT


15. edycja konferencji PLNOG okazała się jak dotąd najliczniejszą.

W krakowskim hotelu Galaxy zgromadziło się blisko 800 specjalistów ICT. Głównym Partnerem wydarzenia była firma Infradata, natomiast Patronem Technologicznym Cisco Systems. Organizatorzy konferencji, poza dopracowaną agendą, postawili także na liczne atrakcje, które utrzymane były w klimacie myśli przewodniej konferencji. Wszystko to złożyło się na spójną calość, która zapisała się na kartach historii PLNOG-a jako duży sukces.


Więcej informacji na STRONIE


0 Comments

Leave a Reply