Free songs
PIRC

Podsumowanie 8.Edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech.

Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, czyli czynniki niezbędne do sukcesu nowoczesnego przedsiębiorstwa.

 

Czym tak naprawdę jest nowoczesne przedsiębiorstwo? Jak zmienia się produkcja? W jakim kierunki powinny iść zmiany? Czego dziś obawia się sektor produkcyjny? Na te oraz inne pytania odpowiadali uczestnicy 8.Edycji Forum Nowoczesnej Produkcji.IndustryTech. Jesienna edycja wydarzenia odbyła się 23 i 24 września 2019 r. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

 

Przedstawiciele największych firm produkcyjnych oraz eksperci z Polski i z zagranicy dyskutowali o przyszłości nowoczesnych przedsiębiorstw i trendach związanych z Fsektorem. Podczas dwóch dni kongresu odbyło się 5 sesji tematycznych, 10 wystąpień, 5 debat i 12 stołów w sesji round tables. W wydarzeniu wzięło udział 50 prelegentów oraz 500 uczestników.

 

Pierwszy dzień Forum Nowoczesnej Produkcji IndustryTech odbywał się razem z AI & Big Data Congress. Uroczystego otwarcia obu wydarzeń dokonał Przewodniczący Rady Programowej Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, Dariusz Piotrowski, VP, Dyrektor Generalny, Dell Technologies Polska. Pierwsza debata skupiła się na szeroko pojętym pojęciu zmiany w polskich przedsiębiorstwach. Prelegenci omówili sposoby wprowadzania innowacji, zalety i wady wdrażania nowych technologii oraz wpływ nowej generacji pracowników na funkcjonowanie firmy. Następnie odbyła się prezentacja na temat przemysłu 4.0, oraz panel o innowacyjnym podejściu do danych. Dyskusje prowadzone w wąskim gronie z udziałem ekspertów stanowiły doskonałą okazję do networkingu i wymiany doświadczeń. Tematy dostępne w trakcie sesji round tables:

 • Które dziedziny produkcji dzięki ML oraz Big Data możemy zoptymalizować, a które ulegną gruntowej rewolucji?
 • Jak sprawnie wdrażać nowych ludzi w czasach 40%-owej rotacji pracowników?
 • Robotyczna windykacja – use cases na czym polega fenomen użyteczności robotów w telefonicznym monitoringu płatności w działach windykacji?
 • Machine learning w biznesie i nie tylko
 • Dane akceleratorem Industry 4.0
 • Jak przeprowadzić analizę przedwdrożeniową, aby dobrze prowadzić nową technologię?
 • AI & Data Science w przemyśle
 • Robotyzacja procesów produkcyjnych w świetle przemysłu 4.0
 • Prywatność, uczenie maszynowe i biometria behawioralna. Gdzie jest Twoja granica?
 • Zaangażuj pracowników produkcyjnych z wykorzystaniem grywalizacji
 • Jak innowacyjne modele biznesowe oparte o Big Data kształtują rzeczywistość?
 • Jak zbudować skuteczną strategię użycia AI/ML w przedsiębiorstwie produkcyjnym?

Podczas drugiego dnia Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech prelegenci skupili się na kluczowych megatrendach. Eksperci prezentowali najważniejsze zagadnienia dotyczące sektora z pomocą praktycznych case studies. Pojawiły się tematy takie jak finanse 4.0, cyfrowa przestrzeń pracownika, wykorzystywanie wiedzy organizacji z programowaniu jej rozwoju. Następnie odbyła się debata na temat trendów i kierunków zmian strategii marketingowej firm oraz blok poświęcony factory 4.0. Wydarzenie zakończone zostało debatą “Jak uwzględnić ekologię w modelu biznesowym?”, podczas której omówione zostały najnowsze rozwiązania w zrobotyzowanych fabrykach związane z trendem green factory oraz efektywności energetycznej, a także sytuacji na rynku cen energii. Program wydarzenia wzbogaciły: Prezentacja ElixAir Show – NANOsystem poprawiający jakość powietrza w budynkach oraz warsztaty otwarte “Transformacja firmy 4.0”.

Kongres jest realizowany w ramach działalności firmy MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

 

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się tutaj

Partnerzy 8.Forum Nowoczesnej Produkcji IndustryTech:

Partnerzy Strategiczni:

Atende S.A., BIK Biuro Informacji Kredytowej, BIG Biuro Informacji Gospodarczej, Qlogix, DELL Technologies, W.P.I.P.

Partnerzy:

Advantech, Gamfi, Abak, Profescapital,

Sponsorzy:

4Results, Digital Teammates, Mitsubishi Electric, QVISTORP S.A.%d bloggers like this: